Soutěže stále pozastaveny

Soutěžní ročník 2020/2021 zůstává nadále přerušen podle rozhodnutí VV FAČR z 12. 10. 2020.

Veškerý program v soutěžích řízených OFS Svitavy naplánovaný na měsíc březen se ruší.

Termín případného znovuzahájení soutěží je vzhledem k pokračující nepříznivé epidemické situaci a nařízením státních orgánů ČR nejistý. Zatím proto nelze provést potřebné zásahy do termínové listiny.

Po restartu soutěží musí nejprve dojít k dohrání odložených utkání z podzimní části a nesehraných podzimních kol. Teprve poté může být navázáno podle termínových možností programem jarní části, a to tak, aby byla odehrána nadpoloviční většina naplánovaných utkání a soutěžní ročník byl platný dle Soutěžního řádu FAČR. Toto ustanovení platí především pro postupové a sestupové soutěže mužů.

STK nebude provádět a zveřejňovat úpravy termínové listiny, dokud nebude známo pevné datum, od kdy budou moci soutěže pokračovat. Až se tak stane, sestaví STK program mistrovských soutěží do konce soutěžního ročníku (tj. do 26. – 27. 6. 2021) s tím, že ponechá klubům časový prost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *